Novinky

05.10.2012

Sportmade představil hvězdy SKA Petrohrad

Zástupci hvězdného týmu z KHL SKA Petrohrad, v čele s kapitánem Iljem Kovalčukem, vystoupili v pátek 5. Října ve 20:00 hod., v pražském hotelu Boscolo, před zástupci médií na tiskové konferenci, organizované společností Sportmade a. s. Více než 30 ti minutového setkání s médii se zúčastnili, za tým SKA Petrohrad, hráči Ilja Kovalčuk, Petr Průcha, hlavní trenér Miloš Říha a generální manager Alexej Kasatonov. Hlavní zásluhu na zorganizování tiskové konference má nový člen Sportmade týmu pan Jaroslav Zídek, který dlouhá léta pracoval jako agent Jaromíra Jágra i při spolupráci s KHL. Výborným agentem byl i pro spoustu dalších špičkových českých hokejistů.

25.09.2012

Zápasové vybavení pro LP Domino Bratislava

Pro fotbalový klub LP Domino Bratislava připravujeme čtyři kolekce zápasového oblečení Nike pro muže, dorostence a žáky.

18.09.2012

FBC Liberec v nových soupravách Nike od Sportmade

Floorbalový klub z města pod Ještědem, FBC Liberec, oblečeme do nových teplákových souprav od Nike z nejnovější kolekce. Souprava je složená z Found 12 Poly Jacket a Sideline Poly Pant v černo-bílé barvě a je určená pro „A“ tým a mládež.

03.09.2012

Spustili jsme webové stránky

Dnes jsme spustili nové webové stránky Sportmade. Cílem stránek je informovat vedení klubů o našem širokém portfoliu produktů a služeb.

30.08.2012

Nové dresy pro BK Iskra Svit

Do nové sezóny vstoupí basketbalisté BK Iskra Svit v originálních dresech z dílny Sportmade. Moderní design vytvořený speciálně na míru klubu Iskra Svit byl inspirovaný dresy amerických basketbalistů.

23.08.2012

Billboardová kampaň pro Iskru Svit

Jako pokračování marketingové kampaně, jejíž cílem je propagovat klub Iskra Svit. Pro širší veřejnost jsme využili plochu 3 billboardů stojících vedle sebe na frekventované cestě mezi Popradem a Svitem.